.

.

Национални паркови со кратки ракави графички опуштени пакети за маици

Национални паркови со кратки ракави графички опуштени пакети за маици

оценки:

DEN 351.84
Од стока
Достапно.

Прославете ја убавината на Националниот парк Јосемит со овој графички мета со неверојатно шарен принт на еден од вашите омилени национални паркови! Со удобно екипаж, меко чувство на рака, мешање од памук, кратки ракави, опуштено вклопување и фантастично предно печатење Оваа графичка мета „Јосемит Национален парк“ е задолжително за секој lубител на природата. Совршено за лежерно прошетка или авантуристички покачување! Моделот е 6'1 "и носи со големина М. Крук. Национален парк графичка маица за мажи.

За производот

Купувачите избираат и