.

.

Индустријата „Ступел“ изберете радост фраза со шарени удари со четки дизајнирани од Jamејми Мекдауел

Индустријата „Ступел“ изберете радост фраза со шарени удари со четки дизајнирани од Jamејми Мекдауел

оценки:

DEN 3.33
Од стока
Достапно.

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 24 x 1,5 x 24 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Jamејми Мекдоуел.

За производот

Купувачите избираат и