.

.

Група AFCM5021Blue -Front Blue Neoprene Cart Cast Cover For - Kia Forte со освежувач на воздухот

Група AFCM5021Blue -Front Blue Neoprene Cart Cast Cover For - Kia Forte со освежувач на воздухот

оценки:

DEN 3.33
Од стока
Достапно.

Искусете го следното ниво во грижата за високи перформанси за ентериерот на вашата Kia Forte. Целокупните капаци на седиштата за автомобили со прилагодено вклопување од страна на FH Group се динамична комбинација на удобност, стил и моќна заштита. Нивната изградба на сопствени врски беспрекорно се асимилира со Kia Fortes 2019-2022. Неопренот отпорен на вода го чува вашиот тапацир безбеден од пот, кафе, чај и други течности. Достапно во широк спектар на бои. Покажете го вашиот стил и зачувајте го вашиот ентериер со нашиот дизајн на Bold Diamond Model. Обично вклопување за 2019-2022 Киа Форте. Доаѓа во бои како беж / црна, црна, сина / црна, сива / црна, зелена, розова, виолетова, црвена / црна, беж, сина, сива, црвена и бела боја. Вклучува освежувач на бонус воздух. Број на дел од производителот : AFCM5021 Blue-Front пакет вклучува : 2 наслови на седиштата на предните корпи, 2 одделни капаци на потпирачот за глава, капакот на конзолата. Димензии : Прилагодено одговара за 2019-2022 Киа Форте. Совети за чистење : Машинско миење ладно, нежен циклус. Само воздух сув. Обично прилагодување-Овие капаци на седиштата се направени за мерка за Kia Fortes 2019, 2020, 2021, 2022 година. Нивната прецизна изградба ви дава целосен пристап до сите карактеристики на вашето возило и контроли на седиштата. Задното седиште ги опфаќа седиштата за разделување на клупата . Повеќе слоеви - Повеќеслоен состав обезбедува вклопување и рационализиран изглед. Еластичен еластан, неопрена што дише, мека пена од 5 мм, а анти-лизгањето на грбот ви овозможуваат комфор и заштита од врвен квалитет. Оваа иновативна карактеристика штити повеќе од вашиот тапацир. Тоа им помага да ги чувате и вашите и вашите патници безбедни . отпорни на вода - чувајте течности, храна и други хаос од вашиот тапацир. Нашите капаци на седиштето за прилагодено вклопување се изработени од трајни, дише и отпорна на вода неопрена. Лесно избришете ги истурите со влажна крпа за да ги заштитите вашите седишта од грозни дамки . Инсталација без стрес-Додека капаците на седиштата за прилагодени брендови се тешки и одземаат многу време за инсталирање, FH Group се едноставни! Ние ги дизајниравме нашите капаци на седиштата за да бидат лесни за ставање, полетување и грижа затоа што ги имаме предвид вашите потреби . компатибилен со 2019-2022 Киа Форте.

За производот

Купувачите избираат и