.

.

Кујнски остров во црна и потресена даб финиш и две луксузни бар -столици во црна завршница

Кујнски остров во црна и потресена даб финиш и две луксузни бар -столици во црна завршница

оценки:

DEN 2.00
Од стока
Достапно.

Кујнски остров во црна и потресена даб финиш и две столици од лукс бар во црна завршница антички хардвер за пивоки. Лесна фиока за складирање на лизгање. Подигнати детални врати на кабинетот со прилагодливи полици внатре. Отворете го складирањето на секој крај со прилагодлива полица.

За производот

Купувачите избираат и