.

.

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

оценки:

DEN 71.52
Од стока
Достапно.

Еден 11 мл. Торба со птици очите за очите лук путер моркови, замрзнати. Уживајте во вкусни замрзнати моркови во солен сос од путер од лук. Не содржи вештачки бои, нема вештачки вкусови и нема конзерванси. Овие моркови со путер од лук не бараат подготовка и се подготвени да сосат. Зачувајте на птици замрзнат зеленчук и вештина за секогаш да имате вкусно гарнир на рака.

За производот

Купувачите избираат и