.

.

Единствени договори за жени 3pjs cami со панталони панталони панталони

Единствени договори за жени 3pjs cami со панталони панталони панталони

оценки:

DEN 3.33
Од стока
Достапно.

Одлично за дневна облека, ноќна облека, облека за спиење, домашна спална соба и дневно носење. Карактеристики : 3 парчиња сет за облека за спиење, вклучувајќи камизола, шорцеви и панталони. Овие женски облеки за спиење се користат супер меко дише чист сатен, давајќи ви го најдоброто искуство со фустани. Дизајн : Многу индивидуални слатки отпечатоци ја прават облеката за спиење, но удобна, светлината боја изгледа многу модерно, а длабоката боја изгледа зрела. Имате многу избори за да одговараат на вашето срце. Без оглед на пријатното време на спиење, лежење домашно опуштање, попладневно попладне, или релаксирачка бања, меките и лесни женски сетови за пижами секогаш можат да ве придружуваат. 100% полиестер. Увезени. Карирана шема. Пролет лето. Редовно вклопување. Машинско миење ладно со слични бои.

За производот

Купувачите избираат и