.

.

DesignArt „Затвори кожен кауч во форма на дијаманти“ модерна и современа панел за завеси за затемнување

DesignArt „Затвори кожен кауч во форма на дијаманти“ модерна и современа панел за завеси за затемнување

оценки:

DEN 223.84
Од стока
Достапно.

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со оваа завеса во форма на кожен кауч во форма на дијаманти . Оваа елегантна модерна и современа завеса се печати со употреба на високо квалитетно мастило отпорно на еколошко згаснување и е рачно изработено на побарувачка само за вас . faux -линен ткаенина е изработена од 270 GSM полиестер што го дозволува овој слонова коска и крем за целосно и безбедно миење на машината . Овие се украсни и затемнети завеси. Тие ќе ја затемнат просторијата кога ќе бидат затворени и целосно ќе ја блокираат светлината . Карактеристики : . - Стил : модерен и современ. - Предмет : Апстракт. - Боја : слонова коска и крем. - Модел : Аргиле. - Италијанско мастило со голема густина. - Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. - Филтрација на светлина : 2,5/5. Затемнување. - Полу-ласка ленена постелнина. - Машински перење. - Рачно изработено на побарувачка. - Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . - Неколку големини достапни италијанско мастило со голема густина. Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . Машината што се мие.

За производот

Купувачите избираат и