.

.

Гладен човек избира безбојно пржено пилешко и вафли Оз

Гладен човек избира безбојно пржено пилешко и вафли Оз

оценки:

DEN 2.67
Од стока
Достапно.

Уживајте во срдечен оброк со гладен човек избира безбојно пржено пилешко и вафли. Се одликува со нежни патеки на без бело-мешкото пржено пилешко, компири од дома и вафли, испрскани со сируп. Овој оброк од пилешко и вафли од гладен човек, исто така, вклучува десерт со јаболка од брусница. Содржи 26g протеини за навистина да ве наполни и е лесно да се подготви во микробранова или конвенционална печка. Гладен човек избира безбојно пржено пилешко и вафли, 16 мл : пилешко и вафли. Бесплатно пржено пилешко и вафли. 28 g протеини. Ново! Нежните бели пилешки патеки и вафли испрскани со сируп, компири од домашен стил - вклучува десерт од јаболка од брусница. Инспекција за јаловост од страна на Министерството за земјоделство на САД. Обидете се со овие други вкусни сорти. Задоволи ја желбата. Прашања или коментари? 1-800-719-5859. www.hungry-. Фејсбук : Како нас на Фејсбук.

За производот

Купувачите избираат и