.

.

Чудо на нација Момци со кратки ракави кошула и шорцеви за пижами, 2 парчиња, големини 4- & хаски

Чудо на нација Момци со кратки ракави кошула и шорцеви за пижами, 2 парчиња, големини 4- & хаски

оценки:

DEN 287.68
Од стока
Достапно.

Координирани и подготвени за кревет. Овој сон на момчиња од 2 парчиња од Wonder Nation е совршен за спиење или само релаксирање дома. Врвот е без ознака за дополнителна удобност и е придружена со лесни за носење, влечење шорцеви, направени во мека ткаенина за лесна ноќ. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 маица и 1 пар шорцеви. Карактеристики на маицата : стил на пуловер; екипаж; кратки ракави. Кратки карактеристики : стил на влечење; еластична половината за дополнителна удобност; Врза за влечење. Кошула за кратки ракави на момчињата и пижами од шорцеви поставени од Wonder Nation.

За производот

Купувачите избираат и