.

.

Трговска марка ликовна уметност само чудо од Моника Флота, црна рамка

Трговска марка ликовна уметност само чудо од Моника Флота, црна рамка

оценки:

DEN 2.00
Од стока
Достапно.

Подготвени да се дружат и да се вратат во различни големини 11 "x 14". Само чудо што ја направи врамената уметност. Флота Моника. Тема : пејзажи. Стил : современ. Формат : хоризонтална. Бела мат со црна рамка. Материјал : Акрилик. Големина на печатење : 8 "x 10". Печати медиум : Гикле. Подготвени да висат. Целосно собрани. Се одликува со езеро опкружено со дрвја со жолто-портокалови лисја. Мат дозволува сликата навистина да се истакне, што го прави одличен додаток на кој било простор.

За производот

Купувачите избираат и