.

.

Машки класични кошули со редовни фустани со долги ракави маица памучна текстура фустан кошула за мажи

Машки класични кошули со редовни фустани со долги ракави маица памучна текстура фустан кошула за мажи

оценки:

DEN 407.84
Од стока
Достапно.

Детали за производот Оваа луксузно мека кошула за фустан со памук е суштинско значење за гардеробата на модерниот господин. Направено од луксуз 100% памук, се чувствува пријатно да се носи и меко за допирање. Овој сина полин има манжетни со двојно копче, што е исклучително разноврсна, бидејќи може да се комбинира со која било вратоврска. Мора да има цела година. Оваа кошула за фустани има врвна изведба без брчки што се спротивставува на намалување и бледнее. Резултатот е мазна, раскошна текстура што го прави да се чувствува уште повеќе раскошен и исклучително удобен за носење. Карактеристики на производот - 100% памук. Лесна ткаенина што обезбедува удобност на мелењето - Класично прилагодување на фустанот - ширење јака. Чист фронт. - Прилагодливи манжетни за барел со двојно копче. - Шевовите, потпетицата и јаката се специјално третирани за да останат мазни. - Копчињата се безбедно вкрстено. - Hirtstail HEM - Отстранлив престој - Стил : формално/ случајно - Совршено вклопување : Точната големина на вратот и ракавот се одликува со стандардни коси и полни ракави. - Изберете ја големината на јаката и должината на ракавот во кошули со долг ракав. На пример, 15 1/2 инчи е големината на јаката и 34-35 е должина на ракавот. 100% памук, се чувствува удобно за носење и мека за допир . Класично прилагодување на фустанот-кошула : кошула со фустани со долги ракави со широка јака, тркалезна хемлин, плоча за предни копчиња, прилагодливи манжетни за два копчиња, без џеб, отстранлив престој, машки . Ширење јака : популарен стил на јака кој има пошироко распространетост помеѓу точките на јаката за да се смести најширокиот опсег на јазли на вратоврска. Исто така, најдобриот вид јака за облекување и носење без вратоврска . Совршено вклопување : Оваа кошула за фустани има совршена рамнотежа помеѓу обична и формална : може да облече пар фармерки или чиноси, или да облече костум за пролет или Летна свадба . Препорачана како подарок за семејства, пријатели и момче.

За производот

Купувачите избираат и