.

.

14К ланец на жолто злато, 24 “

14К ланец на жолто злато, 24 “

оценки:

DEN 1440.00
Од стока
Достапно.

14 K жолто злато 4мм ланец на јаже, 24 "14k жолто злато јаже ѓердан : . ѓердан метал : : 14 K цврсто злато ААА-квалитет. Тип на ланец : : јаже. Големина : 4мм. Должина : 24". Клип : : заклучување на јастог. Олово и никел бесплатно. Хипоалергичен. Совршен за давање подароци. Вклучена кутија за подароци. Направено во Италија.

За производот

Купувачите избираат и