.

.

Ајлин Херб-Вит „Сина хумер Поинттика“ платно уметност

Ајлин Херб-Вит „Сина хумер Поинттика“ платно уметност

оценки:

DEN 242.72
Од стока
Достапно.

Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче.Уметник : Ајлин Херб-Витсјубјект : Animalивотни Стил : Модерни и современи Производски тип : Галерија обвиткано платно Арта ова подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има сликарско прикажување на потпевнувачка птица со цвет. Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани.000 слики во нашата архива, ние сме во состојба да им обезбедиме на производителите во секоја категорија на производи пристап до најдобрите во ресурсите за дизајн. Заедницата на трговската марка е посветена на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи, што ги обезбедуваме со примена на ригорозен процес на контрола на квалитетот. Со 400+ уметници и скоро 100. Со асортиман на големини и стилови, како што се врамени, изменети врамени, панел, алуминиум, дрво платно или други медиуми, нашата уметност сигурно ќе донесе возбуда во која било област од вашиот дом. Интернационал за лиценцирање на уметност има тим од живописни и ентузијасти лица. Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена од. Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка прави професионално рачно изработена, подготвена да виси wallиден декор што ќе се восхитува за наредните години! Важно : Избегнувајте купување фалсификувани производи и трансакција со неовластени продавачи. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Ние нудиме изобилство на уметнички теми кои се движат од фасцинантни апстракти до прекрасни пејзажи. Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој наш производи. Ајлин Херб-Вит „Сина хумер Поинттиа“ платно уметност. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка.

За производот

Купувачите избираат и