.

.

Спреј за тренер афион еу де парфум, 1. fl оз

Спреј за тренер афион еу де парфум, 1. fl оз

оценки:

DEN 714.72
Од стока
Достапно.

Првичниот спреј на тренерот афион eau de parfum спреј, овошен-цветен мирис на миризба со светли цвеќиња од краставици, сочни мандарини и пенлива свежина на светли пупки за бебиња. Во неговите белешки за срце, излегува бујна букет, вклучувајќи ситно јасмин, розова вода крин, јужна градинарија и ливчиња од црвена захаросана роза. Слатка длабочина се обвиткува околу овие цветни ноти со богата согласност со крем бруле. Во основата, сензуалните и дрвените поттикнувања создаваат траен впечаток со ноти од кедарско дрво, изветвено сандалово дрво, бујна ванила и шлаг од мочуриште. Тренер афион еу де парфум спреј : флерт, модерен, забавен. Младински и духовен мирис. Слатко миризлива јасмин и градинарска мешавина со свеж краставица и захаросани ливчиња од роза. Убав, светлосен мирис.

За производот

Купувачите избираат и