.

.

Стерлинг сребрен полиран ланец на јаже, 18 “

Стерлинг сребрен полиран ланец на јаже, 18 “

оценки:

DEN 2048.00
Од стока
Достапно.

Pori Jewelers 925 Стерлинг сребрен високо полиран 1,7 mm јаже 035 ѓердан од ланец 18 "925 Стерлинг Сребрена јаже ланец : . ѓердан метал : : 925 Стерлинг сребро. Мерач : 035. Олово и никел бесплатно. Хипоалергичен. Совршен за давање подароци. Направено во Италија.

За производот

Купувачите избираат и