.

.

Lee® Машки и големи машки екстремно движење се опуштија права нога Jeanан

Lee® Машки и големи машки екстремно движење се опуштија права нога Jeanан

оценки:

DEN 0.67
Од стока
Достапно.

Барате фармерки што се движат со вас, а не против вас? Не гледајте подалеку од овие големи и високи екстремни движења опуштени права фармерки со нозе од Ли. Екстремните карактеристики на движење вклучуваат супер флексибилна ткаенина која ви овозможува да се наведнувате, да се движите и да се крцкате со леснотија, додека екстремната флексибилна лента за половината обезбедува дополнителна просторија каде што ви треба најмногу. Другите карактеристики вклучуваат права нога за потенок вклопување, опуштено вклопување во колковите и бутовите за цел ден удобност со половината од средниот пораст. Зошто да се смирите за лошо прилагодени фармерки што се фаќаат и да се караат кога можете да земете утеха и флексибилност во крајност во овие американски класични фармерки од Ли. Опуштено на седиштето и бутот. Права нога. Екстремен флексибилен половински лента. Изведба на ткаенина за истегнување. Памук 69%, полиестер 20%, рајон 8%, спандекс 3%. Стил #102109137.

За производот

Купувачите избираат и