.

.

Апстрактни лисја на таппел Индустри, Ботаничка преглед графичка уметност галерија завиткана од платно печатење wallидна уметност, дизајн до јуни Ерика Вес

Апстрактни лисја на таппел Индустри, Ботаничка преглед графичка уметност галерија завиткана од платно печатење

оценки:

DEN 1.67
Од стока
Достапно.

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 30 x 1,5 x 40 инчи. Затегнати големини на платно вклучуваат стандард : 16 x 1,5 x 20 големи : 20 x 1,5 x 30 x -во -во -голем : 30 x 1,5 x 40 преголема : 36 x 1,5 x 48. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : цветниот аранжман; Вазна; Лисја, модерна, современа, апстрактна, сина, преглед. Дизајн до јуни Ерика Вес.

За производот

Купувачите избираат и