.

.

Отербо алфа лета заштитник на јасен екран за Galaxy S 5G 77-81282

Отербо алфа лета заштитник на јасен екран за Galaxy S 5G 77-81282

оценки:

DEN 270.08
Од стока
Достапно.

Otterbox Alpha Flex Clear Screen Protector за Galaxy S21 5 G 77-81282 Alpha Flex Ecter заштитник на екранот. За Galaxy S21 5 G. Чиста. Термопластичен полиуретан, полиетилен терефталат. Одржува беспрекорен одговор на допир. Ултра-силен, нема да попушти или да се распадне. Лесно за инсталирање со вклучени алатки. Кристалната обвивка дава додадена јачина и визуелна јасност. Обликуван до формата на дисплејот за прецизно вклопување. Оптимизиран за заоблени екрани. Ја зачувува природната живост и јасност на дисплејот.

За производот

Купувачите избираат и