.

.

Бесплатна маица со кратки ракави со кратки ракави со маица со маица, големини 4-18

Бесплатна маица со кратки ракави со кратки ракави со маица со маица, големини 4-18

оценки:

DEN 2.00
Од стока
Достапно.

Оваа шарена маица од бесплатното собрание е направена за мини авантури. Супер-мекиот дизајн на памук има малку истегнување за да се движи со неа. Завршено со трендовски трим на зелена салата на ракавите и полите за секоја мала мода. Исклучиво на. Материјал : 97% органски памук/3% спандекс 2x2 ребра. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : сите ленти; Триз-ситница на зелена салата кај ракавите и полите; Ребреста ткаенина за истегнување за голема удобност. Маица за ребра на зелена салата за девојчиња од бесплатно склопување. Воведување деца со бесплатно собрание. Ние сме надвор да изградиме нов вид моден бренд. Оној што е како тренд, како што е прифатлива и е посветена на одржливоста. Оној што ве инспирира да мешате, слој и да се соберете слободно. Ова е бесплатно собрание.

За производот

Купувачите избираат и