.

.

Дизајн на крајбрежната завеса за затемнување

Дизајн на крајбрежната завеса за затемнување

оценки:

DEN 0.33
Од стока
Достапно.

Нагласете и разубавете ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со оваа одлична завеса за инспирација. Оваа елегантна наутичка и крајбрежна завеса се печати со употреба на висококвалитетно мастило отпорно на еколошко бледило и е рачно изработено на побарувачка само за вас. Фабриката за факс-линен е изработена од полиестер од 270 GSM, дозволувајќи му на оваа бела завеса целосно и безбедно машина што може да се мие. Овие се украсни и затемнети завеси. Тие ќе ја затемнат просторијата кога ќе бидат затворени и целосно ќе ја блокираат светлината. Италијанско мастило со голема густина. Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . Машината што се мие.

За производот

Купувачите избираат и