.

.

Изматете го женскиот тантела од чипка, мини фустан

Изматете го женскиот тантела од чипка, мини фустан

оценки:

DEN 367.84
Од стока
Достапно.

Мини фустан на лажичка. Симпатично како што може да се носи соло, но исто така изгледа спектакуларно слоевито со тексас јакна. Исклучиво на. Приближно. Омилени мерења на моделот : Висина : 5'10 ", половината : 26", биста : 33 ", колкови : 36". Моделот носи големина S. хитови над коленото. Деколте за лажичка; Силуета за смена. Без ракави. Тенки, прилагодливи ленти. Трепка полите. Наредени. 70% најлон/30% памук. Машина за перење. Увезени. Лажичка флук со полите мини фустан за жени. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

За производот

Купувачите избираат и