.

.

24-от облека за удобност што е опремена со завиткување на женски породилен фустан

24-от облека за удобност што е опремена со завиткување на женски породилен фустан

оценки:

DEN 1.67
Од стока
Достапно.

Модерен и лесен за носење, овој 24-тина облека за облека за удобност е задолжителен. Подигнете го вашиот изглед во овој фустан за завиткување на ракав V вратот. Дизајниран да се собере на половината за дефинирана силуета за ласкање на фигури. V вратот. Должина на коленото. 3/4 ракави. фустан за завиткување. вграден стил. фигура ласкава. удобно вклопување. материјал за истегнување.

За производот

Купувачите избираат и