.

.

Едгемод Емберли стол за јадење

Едгемод Емберли стол за јадење

оценки:

DEN 0.67
Од стока
Достапно.

Минималистички стил и денешна удобност во средниот век се соединуваат во Емберли за јадење стол. Стилска контурирана форма го надополнува декор во која било трпезарија, додека градежната грабрика за пена и ткаенината прави стилска и удобна вечер околу трпезата. Цврсти, зашеметени метални нозе нудат стабилност и долговечност заедно со посебен допир од стил на средниот век. Издржлив материјал за ткаенина. Метални нозе со дрво. Заштитници на подот. Едноставно склопување. Висина на голема грб. Малку заоблен назад. Вклучува 4 столици. Севкупни димензии на производот : 21,75 "D x 18" W x 36.5 "H. Димензии на седиштето : 16,5" D x 18 "W x 19.5" H.

За производот

Купувачите избираат и