.

.

Фустани за девојчиња од бебе и мали деца, мета и хеланки, 5-парчиња Mi и сет на облека за натпревари, месеци-5Т

Фустани за девојчиња од бебе и мали деца, мета и хеланки, 5-парчиња Mi и сет на облека за натпревари, месеци-5Т

оценки:

DEN 263.36
Од стока
Достапно.

Таа ќе биде најтешката во овој симпатичен комплет за облека со кикирики. Одликувајќи се со два фустани, еден мета, еден пар хеланки и здружение за појавување, можностите се бесконечни со оваа мешавина и сет од 5 парчиња сет! Материјал : Фустани хеланки : 58% памук/38% полиестер/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Комплетот вклучува : 2 фустани, 1 мета, 1 пар хеланки и здружение за појавување. Карактеристики на облекување : стил на пуловер; екипаж; кратки ракави; Графички печатење на предниот или сето тоа печатење. Карактеристики на TEE : стил на пуловер; екипаж; кратки ракави; Графички принт од предната страна. Карактеристики на хеланки : стајлинг на влечење со еластична лента за половината за дополнителна удобност; печатење на сите. © Кикирики, сите права се задржани. Снупи облека поставена за девојчиња за бебиња и девојчиња за мали деца.

За производот

Купувачите избираат и