.

.

Супермен со долги ракави на екипажот на вратот, брои, пакувања

Супермен со долги ракави на екипажот на вратот, брои, пакувања

оценки:

DEN 3.00
Од стока
Достапно.

Подгответе го вашето малечко подготвено за акција спакувана забава и авантура со овој долги ракави Супермен го качи костумот Ромпер. Изработен од супер мек и дишечки материјал, овој ромпер со долги ракави е совршен за играње на време на игра, авантури на отворено или Ноќта на вештерките со затворање со целосна должина од предниот дел од вратот до препоните, а одвојната наметка, облекувањето е брзо и лесно. Истегнување ткаенина. Долги ракави. Одвојлива наметка. Целосен преден патент. Машина за перење.

За производот

Купувачите избираат и