.

.

Време и вистинско возрасни ракавици, 2-пакувања

Време и вистинско возрасни ракавици, 2-пакувања

оценки:

DEN 2.00
Од стока
Достапно.

Зачувајте на топлина и мода со ракави од две пакувања од време и TRU. Достапни во најразлични бои за да се мешаат и да се совпаѓаат со вашите омилени капи и марами, овие нараквици се токму она што ви треба за да ги задржите пријатно во постудените денови надвор. Исклучиво на. Материјал : 70%рециклиран полиестер/30%полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 пара ракавици. Затворање : Повлечете се. Карактеристики : цврсти бои; плетена ткаенина; Отворено со ребра. Нараквици 2 пакувања за жени од време и Тру.

За производот

Купувачите избираат и