.

.

Атлетски работи женски јадро плетени панталони, големини XS-3XL и ситни

Атлетски работи женски јадро плетени панталони, големини XS-3XL и ситни

оценки:

DEN 367.84
Од стока
Достапно.

Инстант леснотија. Овие удобни плетени панталони за жени од атлетски дела се предодредени да бидат вашиот нов викенд да се изработи со мека ткаенина и без напор влечење на половината. Облечете ги омилените мета и патики и сте надвор од вратата за следниот тренинг или ден на грешки! Запомнете : Предните џебови се таму за да ги одржите вашите најважни работи кога сте во движење. Материјал : 57% памук/38% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Подигање : Среден пораст. Затворање : Повлечете стил со еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : 2 предни џебови имаат најважни работи. Карактеристики : Врза за влечење. Плетни панталони на жени од атлетски дела.

За производот

Купувачите избираат и