.

.

Jacеклин женска породилна бујна луксузна топ и џогер сет, 2-парчиња

Jacеклин женска породилна бујна луксузна топ и џогер сет, 2-парчиња

оценки:

DEN 335.52
Од стока
Достапно.

Однесувајте се кон вкупната удобност за време на бременоста со овој lumаклин бујно луксузен врв и џогер и поставете. Овој симпатичен сет на мета и панталони е совршен избор пред и по пристигнувањето на бебето. Изработено е од супер-мека и затегната бујна луксузна ткаенина за да ја одржите вашата кожа ладна и пријатна. На врвот на резервоарот се одликува со резервоар V врат со високо-ниско ниво, додека џогерите со влечење имаат странични џебови и манжетни за дополнителен стил и погодност. Материјал : 93% полиестер/7% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. 2-парчиња сет вклучува : еден врв и еден пар џогери. Врвот : опуштено вклопување; V-врат; стил на пуловер; без ракави; високо-ниско полите; Супер мек. Јогерс : опуштено вклопување; висок пораст; Повлечен стил со еластична половината; опсежни манжетни; печатење на сите. Мајчинство со 2 парчиња бујни луксузни врвни и џогер поставени за жени од lyаклин.

За производот

Купувачите избираат и