.

.

Лесно-пишано бебе и дете за девојчиња за девојчиња, кои се наоѓаат во големини, големини со месеци-5Т

Лесно-пишано бебе и дете за девојчиња за девојчиња, кои се наоѓаат во големини, големини со месеци-5Т

оценки:

DEN 288.00
Од стока
Достапно.

Исто така, пријатно меко и симпатично, лесното влечење на качулка е сигурно дека ќе стане суштинско значење. Совршено за плејдати, училишни денови или само што висат во куќата, оваа симпатична качулка работи добро како дополнителен слој кога е ладно или самостојно како врв. Достапна во забавни бои и отпечатоци, таа лесно може да се меша и да се совпаѓа со сите нејзини омилени дното. Исклучиво на. Материјал : 67% памук/33% рециклиран полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж; прикачен аспиратор. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги со ребрести манжетни. Ockебови : Ништо. Карактеристики : еластично полите; Достапно во отпечатоци и цврсти материи. Пулвер худи за девојчиња од лесно-пила.

За производот

Купувачите избираат и