.

.

Женски влечки кадифен крст бенд Отворен пети куќа чевли нејасни слајдови на крзно од крзно

Женски влечки кадифен крст бенд Отворен пети куќа чевли нејасни слајдови на крзно од крзно

оценки:

DEN 1.67
Од стока
Достапно.

Овие женски папучи имаат вкрстено -стилски стил со отворен пети за шик изглед, ќе сакате да се спарите со вашите облеки со тоа дали сте филм за гледање, правите задачи или само одржувате пријатно додека работите од дома. Врвно меки крзно крзно крзно го врти врвот на влечки со лизгање со цврста лесна ѓон за топлина и поддршка, овие влечки за лизгање се лесни за лизгање и отстранување и надополнување на вашите ансамбли за слободно време, од фармерки до хеланки до џогери до дневни шорцеви. Карактеристики : - 100% полиестер - Големина : S (5-6), М (7-8), L (9-10) - Стилот на лизгање - Отворен пети - материјал од надворешната страна : гума - горниот материјал : Faux Fur - Crossover Faux Slide Slide Slide за жени - Пакетот за миење на рацете/ суво рамен/ не Blench Пакетот вклучува : пар влечки 100% полиестер. Направени од супер меко и меки faux крзно, овие влечки со отворени пети на вкрстениот опсег се третираат за нозете . направени за домашна здружение и стил, овие пријатни сандали со слајдови имаат вкрстено место, дизајн со отворено пети, меморија за пена од пена Со удобна кратка лагерна ласта, и нелизгање на надворешната страна на TPR . Поставата за поставување ја намалува можноста за ногата да се лизне десно, а со мемориската пена внатре, нејасните влечки додаваат голема удобност . излезете во стил со овие Лизгачи за лизгање кои ја комбинираат апелот за топло време со лесни стапала. Спар совршено со дневна облека за релаксација за време на викендот . Премиум квалитет, мек и удобен допир, а модната привлечна привлечност на овој стил на абење-со-нешто ги прави овие пријатни влечки одличен подарок за вашите пријатели или семејство.

За производот

Купувачите избираат и