.

.

Бесплатна собрание машка маица со тешки фланели со две џебови

Бесплатна собрание машка маица со тешки фланели со две џебови

оценки:

DEN 527.84
Од стока
Достапно.

Тешката фланелна кошула на слободното склопување со две џебови, совршен брак со комунални услуги и урбаност, оваа јакна има два пригодни џебови и лесно, опуштено вклопување. Поставено во поларно руно за додадена топлина и издржливост. Исклучиво на. Материјал : 100% органски памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина M. Fit : Редовно. Затворање : Предниот дел на копчето. Ракави : Долги со манжетни за копчиња. Ockебови : Две џебови на градите со копчиња со копчиња. Карактеристики : Назад плети за дополнителна просторија и удобност. Машка тешка фланелна кошула од бесплатно собрание.

За производот

Купувачите избираат и