.

.

Чудо на нација Девојки деца тешка маица со долги ракави, големини 4- & плус

Чудо на нација Девојки деца тешка маица со долги ракави, големини 4- & плус

оценки:

DEN 2.00
Од стока
Достапно.

Убаво откритие! Соберете една или повеќе маици за девојчиња со долги ракави од Wonder Nation. Изработена во удобна ткаенина со класичен екипаж и долги ракави, оваа девојка е над-основен додаток на нејзината гардероба и е совршен за разноврсен стил-испружете го со своите омилени фармерки или хеланки за целосен поглед на дома или далеку. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Цврст тон. Докажано дете тешко : без ознака за дополнителна удобност. Маица на девојчињата со долги ракави од Wonder Nation.

За производот

Купувачите избираат и