.

.

Aviaенски женски реверзибилен хипстер пливање дно

Aviaенски женски реверзибилен хипстер пливање дно

оценки:

DEN 1.00
Од стока
Достапно.

Ние ја сакаме разноврсноста на овие реверзибилни дното на пливањето од Авиа. Одете од забавно печатење во вратоврска до цврст хипстер за два одлични погледи во еден! Ова дно за пливање создава совршен костим за капење - само одговара на координативниот, реверзибилен врв и сте подготвени за забава на сонце! Материјал : 82% рециклиран полиестер/18% дополнителен живот Lycra® Spandex. Грижа : машина за перење; линија суво. Земја на потекло : Увезен. Покриеност : Краток хипстер. Затворање : Повлечете се. Карактеристики : Реверзибилно од печатење во боја на вратоврска до цврсто за два погледи во еден!. Забелешка : Секое парче за пливање за капење се продава одделно. Реверзибилни дното на пливање во авија.

За производот

Купувачите избираат и