.

.

Маица со долги ракави на Garanimals Toddler Boy Boy Dogly, големини 12M-5T

Маица со долги ракави на Garanimals Toddler Boy Boy Dogly, големини 12M-5T

оценки:

DEN 224.00
Од стока
Достапно.

Класичен, пријатна стил за гардероба на вашето дете! Оваа маица со худи од Garanimals е совршена за време на игра, учење и во секое време помеѓу. Мека и удобна во ткаенина со плетенка, со опуштено стилизирање и врзани манжетни за движење со потег. Совршено за мешање и појавување со неговиот случајен плакар и неговите други парчиња Гаранималс. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 3 T. ФИТ : Опуштено. Деколте : прицврстен аспиратор. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави со врзани манжетни. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Мека ткаенина за плетка. OEKO-TEX® Стандард 100 Сертифициран : 19.Hus.90770. Детско момче со долга ракав маица со качулка од Гаранималс.

За производот

Купувачите избираат и