.

.

И мажите со подолга должина на перформансите на боксери, пакуваат

И мажите со подолга должина на перформансите на боксери, пакуваат

оценки:

DEN 351.68
Од стока
Достапно.

Дизајниран со спортистот во умот, а Boxer на Boxer на Boxer Sharker нуди удобно вклопување што овозможува целосен опсег на движење. Совршен избор на или надвор од теренот. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина M. 2 пакет вклучува : 2 пара брифи за боксери. Мека еластична и 1 лого -лента. Функционална торбичка за контура на мува за поддршка. Означете бесплатно за дополнителна удобност. Истегнете ткаенина за движење и удобност. Подолгите нозе спречуваат да се караат и да се возат нагоре. 90% полиестер/10% спандекс. Машина за перење. Увезени. И 1 пакет подолга должина боксерски брифи за мажи.

За производот

Купувачите избираат и