.

.

Јакна за костуми за кариера во жените, ново ажурирано вклопување

Јакна за костуми за кариера во жените, ново ажурирано вклопување

оценки:

DEN 415.68
Од стока
Достапно.

Оваа јакна за костуми за кариера на Georgeорџ е суштински блејзер за работната жена. Изработено е од сезонски полиестер рајонски спандекс дво-лента ткаенина која обезбедува разноврсен, целогодишен изглед. Оваа целосно поставена јакна има предни џебови од преклопни, предно затворање на предните копчиња и центар за грб од 8,5 ". Парај ја оваа јакна со одлично копче надолу кошула и панталони за работа или со симпатична мета или Ками и фармерки за ноќ. Можете да можете Исто така, создадете целосен изглед на костумот со женскиот класичен пантолона за кариера во Georgeорџ или здолниште со молив. А разновидни бои. предни џебови. Целосно наредени. Јака од измет. Машинско миење.

За производот

Купувачите избираат и