.

.

-Мобилна Huawei Чест Holy Charger Брз микро USB 2. Кабелски комплет од IXIR -

-Мобилна Huawei Чест Holy Charger Брз микро USB 2. Кабелски комплет од IXIR -

оценки:

DEN 223.20
Од стока
Достапно.

Адаптивно компатибилни уреди за брзо полнење (AFC) : Ако вашиот уред не ја карактеризира оваа технологија, тој ќе се наполни со нормална брзина без метеж. USB кабли : 4 ft и 6 ft. 100-220 V напон, погоден за американските и светските електрични стандарди. Компатибилен и со адаптивните полначи за брзо полнење и полначи за автомобили и со само редовни уреди за полнење што даваат стапка за полнење 2 засилувачи. Автоматски престанува со полнење кога капацитетот на батеријата е полн за да се обезбеди безбедност на вашиот уред и долг живот.Гаранција за враќање на парите! Ако сте незадоволни од кој било производ на IXIR, ние ќе ви добиеме замена или веднаш ќе издадете целосна наплата. Адаптивна технологија за брзо полнење : Со IXIR Брзо полнење 2. Работи со адаптивно брзо полнење (AFC) компатибилни уреди кои ги синхронизираат и пренесуваат датотеките преку кабел за податоци за микро-USB. Samsung : Galaxy S7, S7 Edge, Note 4, Note Edge, S3, S4, S6, S6 Edge, S6 Edge+ и повеќе. После тоа, ние нудиме гаранција за враќање на живот и за враќање на дефектите на производителот.Adaptive Fast Forting (Брз полнач) Wallиден полнач со полначот на wallидот со висока моќност на IXIR 2 засилувач, вашиот Samsung Galaxy или друг USB компатибилен паметен телефон секогаш ќе биде целосно наполнет и подготвен за одење. Синхронизирање и пренесување датотеки преку кабел за податоци за микро-USB. Компатибилни уреди : Работи со адаптивно брзо полнење (AFC) компатибилни уреди. IXIR производите доаѓаат со гаранција за замена на живот. Купете само од овластен продавач на Амазон за да добиете оригинален IXIR производ.

За производот

Купувачите избираат и