.

.

Emoji - Изрази wallиден постер со дрвена магнетна рамка, 22.375 34

Emoji - Изрази wallиден постер со дрвена магнетна рамка, 22.375 34

оценки:

DEN 2.67
Од стока
Достапно.

Овој трендови меѓународни емотикони - Постери за wallидови на изрази е дизајниран со високо квалитетни, повеќебојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Лесно закачете го овој постер со магнетната рамка од дрво за да украсите која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни емотикони - Изрази wallидни постер со дрвена магнетна рамка : Трендовите постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени на хартија за постер на фотоарт. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и појава на лагерна кожа. Лесно за склопување дизајн прави брза инсталација. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 22.375 "x 34", со рамка : 40 "x 24" x .5 ".

За производот

Купувачите избираат и