.

.

Уникатни поговори за прашина од прашина, без здолниште со здолништа со сива кралица - 14 Капка

Уникатни поговори за прашина од прашина, без здолниште со здолништа со сива кралица - 14 Капка

оценки:

DEN 399.68
Од стока
Достапно.

Дајте стилски изглед на кревет и спречете се да се акумулира прашина под него со здолниште во кревет. Нашето здолниште во креветот е направено од 100% полиестер што го олеснува чистењето, отпорни на брчки и во боја. Уредно руфта за полите Дизајн на околу 3 страни без разделени агли. Неутрални цврсти бои кои можат лесно да одговараат на секоја домаќинка. Машина или рака миење ладно, не бели, не исушете чисто, железо на максимална температура на единствена плоча од 110 степени Целзиусови. Забележете дека сликата се генерира електронски, боите на производот може да варираат како резултат на изворите на фотографско осветлување или поставките за мониторот. Ве молиме, дозволете грешка од 1-3 см поради рачно мерење, ве молиме проверете дали не ви пречи пред да понудите. Земја за потекло : Увезено. Единствени поволни цени прашина за рафли со брчки без здолниште : 100% полиестер. Должина на капка : 14 " / 18". Близнак : 39 x 75 инчи/100 x 190см. Целосно : 54 x 75 инчи/137 x 190см. Кралица : 60 ​​x 80 инчи/150 x 203см. Кинг : 78 x 80 инчи/200 x 203см. Отпорен на брчки и во боја. Лесно за вклопување и отстранување. Машинско миење ладно. Тргнете се суво на ниско ниво. Ве молиме, измијте ги темните бои одделно. Руфл, плетенски стајлинг, 3 еднострано покритие. Земја на потекло : Увезен.

За производот

Купувачите избираат и