.

.

Познати розови јуниори со низок пораст уништени директно фармерки, големини 1-21

Познати розови јуниори со низок пораст уништени директно фармерки, големини 1-21

оценки:

DEN 287.68
Од стока
Достапно.

Канајте го вашиот слободен дух со уништени директно фармерки на славната личност. Одликувајќи се со суров раб на половината и полите, овие фармерки се дефинитивно различен спин на вашиот секојдневен тексас. Сигурното и силуетата со низок пораст создаваат ласкаво вклопување што сигурно го сакате. Играјте го изгледот со графички мета и борбени чизми за нежен облека. Материјал : 99% памук/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина 3. одговара : директно. Подигање и инсејм : низок пораст; 29 ”inseam. Затворање : Внатрешна кука и затворање на окото и копчето; Поштенски лета. Ockебови : Стајлинг со пет џеб. Карактеристики : уништени, суровини на половината и полите; уништени детали. Јуниорите ги уништија директно фармерките од славната личност.

За производот

Купувачите избираат и