.

.

Благородна куќа Лука со модерен сет за јадење од дрво од средниот век, природен даб, темно сива боја

Благородна куќа Лука со модерен сет за јадење од дрво од средниот век, природен даб, темно сива боја

оценки:

DEN 1.00
Од стока
Достапно.

Додадете совршена количина на модерно во вашиот простор за трпезарија. Со совпаѓање на дрвото завршува и современ стил, овој сет е задолжителен. Чувството во средината на век оживува и со столчиња и со нозете на масата. Одликувајќи се со идеална количина на современи допири, овој сет е сигурен дека и ќе ги задоволи и задоволи на секој начин. Нобл Хаус Лука со модерно дрво од средниот век со 5 парчиња сет за јадење вклучува : четири (4) трпезариски столици и една (1) табела. Материјали : ткаенина, гума. Димензии на табелата : 35,50 инчи длабоки X 59,00 инчи широк x 29,50 инчи високи. Боја : темно сив, природен даб. Димензии на столот : Висок 19,50 инчи длабок x 19,50 инчи широк x 31,50 инчи висок. Димензии на седиштето : високи 18,00 инчи долги x 17,00 инчи широк x 18,50 инчи високи. Состав на ткаенина : 100% полиестер. Заврши за стол и табела : Природен даб. Потребно е собрание.

За производот

Купувачите избираат и