.

.

Крис ја сака Julулија Лолои Розмари Камен мулти 3'-2 3'-2 килим со тркалезна област

Крис ја сака Julулија Лолои Розмари Камен мулти 3'-2 3'-2 килим со тркалезна област

оценки:

DEN 1.67
Од стока
Достапно.

Ibrивотен, но сепак класичен, колекцијата Розмари е една од колекциите на килими со потписи во лансирањето на Крис, iaулија X Лолои. Намалување на електрична енергија во Египет на полипропилен и полиестер куп, Розмари привлекува инспирација од антички дизајни за килими, измешани заедно со смели, неочекувани комбинации на бои. Секое парче е меко, многу издржливо и никогаш не пролева, што го прави Розмари како функционално колку што е убаво. Лансирањето и соработката на дебитантската област и соработката помеѓу експертите за DIY, Крис и iaулија Маркум и наградуваниот бренд Лолои, овие дизајни за килими во областа се loveубов на прв поглед, за смислено слоевит дом. Со мек допир под нога, колекцијата Розмари комбинира удобност, издржливост и софистицираност со лесна за чистење, домашно милениче и деца пријателски за покривање што нема да разочара. Чисти излевања веднаш со размачкана со сув сунѓер или крпа, и само вакуум без бар за ритам . Крис ја сака колекцијата Розмари на iaулија Х Лолои е египетска област изработена, напојуван од 95% полипропилен и 5% полиестер, со ниско ниво, со ниско ниво, со ниско ниво, со ниско ниво, со ниско Изградба на висина на купот од .13 ”. Комбинацијата на класичен, антички дизајн и смислено распоредени акценти во боја овозможуваат дефинирање на просторот, како и можност за мешање на плетеницата на стилови при поставување на колекцијата Розмари. Со Розмари Стоун/Мулти -ориентален дизајн, свеж пресврт се меша во овој традиционален дизајн користејќи повеќе точки на акцент што го задржуваат окото заинтересирани и iousубопитни со своите сложени детали. Одликувајќи се во боја на темна камен и виолетова преовлада со нагласувања на тен и акценти на 'рѓа.

За производот

Купувачите избираат и