.

.

Twist Dia. Завеса шипка 66-120 - какао

Twist Dia. Завеса шипка 66-120 - какао

оценки:

DEN 1.00
Од стока
Достапно.

Воведување на нашата дизајнерска прилагодлива завршна шипка за драперија, направено со висококвалитетен челичен пол. Оваа шипка за завеси ќе додаде елегантна изјава во секоја просторија. Појавување на двојната шипка и повратот е достапен и продаден одделно. Вклучува една телескопска шипка со дијаметар од 13/16 инчи, 2-филијали, држачи за монтирање и хардвер за монтирање. Проекции : 2.875 ". Коненија со 2-трин.

За производот

Купувачите избираат и