.

.

Премиум PRT- роторот на сопирачката на дискот се вклопува Изберете: 2008- Форд Бик, 2005 година- Форд Петстотини

Премиум PRT- роторот на сопирачката на дискот се вклопува Изберете: 2008- Форд Бик, 2005 година- Форд Петстотини

оценки:

DEN 2.67
Од стока
Достапно.

Bendix Premium PRT5907-РОТОР ЗА ДИСК сопирачки-одговара на Форд Петстотини 2007-2005, Freestyle 2007-2005, Taurus 2009-2008, Taurus X 2009-2008, Mercury Montego 2007-2005, Sable 2009-2008-Bendix PRT5907 Bendix Prt5907- Роторот на сопирачката на дискот одговара на Изберете : 2008-2009 Форд Бик 2005-2007 Форд Петстотини 2005-2007 Форд слободен стил 2008-2009 Форд Бик X 2008-2009 Меркур Сабл 2005-2007 Меркур Монтего и повеќе-Додадете го вашето возило на нашиот фит виџет за проверка .

За производот

Купувачите избираат и