.

.

Sofia Jeansенски женски роза Curvy Skinny Super High Rise Tunle Flest

Sofia Jeansенски женски роза Curvy Skinny Super High Rise Tunle Flest

оценки:

DEN 0.33
Од стока
Достапно.

Ретро. Модерно. Совршено вклопување - лизгање во еден страшен пар фармерки. Фармерките на Роса Криви од фармерките Софија од Софија Вергара се елегантни со вклопување во кривата. Искинато полите додава тотално акцент на фрлање. Исклучиво на. Омилени мерења на моделот : Висина : 5'10 '', половината : 26 '', биста : 33 '', колкови : 36 ''. Омилен модел е носена големина 4. Висока; Тенок се вклопува низ половината и бутовите; Прегратки криви. Поштенски мува и затворање на копчињата; контурирана половината; јамки на појас. Стајлинг со 5 џеб со метални навртки за потпишување; депонираше лепенка за потпишување на задниот дел од половината. Зошто ќе го сакате : Роза Скулптурирајќи слаби фармерки е предодредено да станат ваши нови слави со мека, истегнување што ја крева вашата форма и го воздигнува вашиот изглед со резултати од главата. Вознемирениот полите ви дава предност за помалку рафинирани уште. 71% памук/24% полиестер/4% вискоза/1% еластан. Машина за перење. Увезени.

За производот

Купувачите избираат и