.

.

Идни starsвезди Електронски бејзбол ракетен фрлач Комбо сет - електронска машина за лаптиви со фидер со 5 топки, 24 телескопско лилјак, пластични бејзбол - унис - соврше?

Идни starsвезди Електронски бејзбол ракетен фрлач Комбо сет - електронска машина за лаптиви со фидер со 5

оценки:

DEN 298.56
Од стока
Достапно.

Идни starsвезди Електронски бејзбол ракетен фрлач 7 парчиња Super Value Set, 1 електронска машина за лансирање на ракети со автоматски автомат со 5 топки што може да се натовари и вие сте подготвени за време на игра! 1 24 "Телескопско лилјак е совршено да се однесе во паркот, да се фрли во вашата торба за бејзбол, да игра во задниот или предниот двор, а сетот вклучува 5 пластични бејзбол. Идни starsвезди Електронски бејзбол ракетен фрлач Комбо сет - 7 парчиња Super Value Set ! Ставање во торбата и за патување. Вклучени се 5 пластични бејзбол!. Батериите не се вклучени. Сет за стартување на супер вредност Помогнете им на сите да станат идни starsвезди!.

За производот

Купувачите избираат и