.

.

Риа модна капчиња мрежа лето Кимоно кардиган

Риа модна капчиња мрежа лето Кимоно кардиган

оценки:

DEN 2.67
Од стока
Достапно.

Кога едноставно не го почувствувате вашиот изглед, полесно е отколку што мислите да го испрскате само со фрлање на овој стилски главен. Овој кимоно драпери над вашите омилени резервоари, маички и повеќе за додадена талент, а Tassel Trims додаваат разиграно движење на вашиот изглед. Носете над сите едноставни маички или како прикривање преку костими за капење на ден на плажа. Материјал : 100% акрилик H : 60 "W : 43 " капчиња мрежа кимоно, миење на рацете, висат суво, не бели.

За производот

Купувачите избираат и