.

.

Западен дигитален мојот пасош ултра терабајт преносен надворешен хард диск

Западен дигитален мојот пасош ултра терабајт преносен надворешен хард диск

оценки:

DEN 3.33
Од стока
Достапно.

Western Digital My Passpor Ultra 2 Terabyte Надворешниот хард диск обезбедува USB 3.0 перформанси и висок капацитет во ултра-компактен дизајн. Се одликува со Western Digital Smartware Pro Автоматски резервен софтвер за резервна копија на самиот погон или до облакот користејќи ја вашата сметка на Dropbox. Исто така, нуди заштита на лозинка со шифрирање на хардвер за да помогне да ги чувате вашите податоци приватни. Western Digital My Passpor Ultra 2 Terabyte Преносен надворешен хард диск елегантен дизајн со висок капацитет . ултра брзина на трансфер стапки . автоматски резервен софтвер . локален и облак резервна копија . работи одлично со Windows 8 . USB 3.0 и 2.0 компатибилност . Западен Дигитална безбедност. Западните дигитални дигитални комунални услуги . USB напојување.

За производот

Купувачите избираат и