.

.

Класични додатоци Montlake Fadesafe 4 21 Heather Fern Green Square Lounge стол на отворено седење перница со патент

Класични додатоци Montlake Fadesafe 4 21 Heather Fern Green Square Lounge стол на отворено седење перница

оценки:

DEN 2.67
Од стока
Достапно.

Создадете оаза на отворено со модерниот изглед на Монтлејк и долготрајните материјали. Меката, рендана пена однатре се чувствува како да легнувате во облаците. Fadesafe ™ ткаенините ги штитат вашите перници и се дизајнирани да се спротивстават на бледнее, дамки и да помогнат да се задржи дождот. Со богати бои и најразлични големини за избор, Монтлејк ™ ви дава врвно искуство на отворено. Вашата перница мери до 21 "w x 20" h x 4 "дебела. Трајната, рендана пена е луксузно удобна и изградена за да трае. Фадесафејските ткаенини помагаат да се заштити вашата перница од вода, дамки и сонце. Затворање безбедни и доаѓа со гаража со патент, обезбедувајќи чист изглед. Димензиите може да варираат. Ве молиме, дозволете 24-48 часа за вашиот производ да се прошири целосно по распакувањето; ве молиме имајте предвид дека пената ќе треба да се наполни во капакот по пристигнувањето.

За производот

Купувачите избираат и