.

.

Унис Т-ре-надувување на Ноќта на вештерките Детски костуми Јура Свет, маскирање

Унис Т-ре-надувување на Ноќта на вештерките Детски костуми Јура Свет, маскирање

оценки:

DEN 831.84
Од стока
Достапно.

Преземете го Ноќта на вештерките како гигант Т-Рекс од Јура Светот оваа година! Овој поголем од надувување на костумите во унисекс и се вклопува до големината (10), сигурно е дека ќе биде хит каде и да одите! Костимот има печатена уметност слична на живот од нос до опашка. Доаѓа со вентилатор управуван од батерија што го надува костумот за само неколку минути (бара 4 батерии АА, а не вклучени). Се одликува со преден патент и чист панел за прегледување. Официјално лиценциран. Jurassic World Child Unisex костум. Вентилатор за надувување на костуми и батерии, надувувачки вентилатор за надувување . батерии не се вклучени.

За производот

Купувачите избираат и